הודעות 2014-15

                                                                        01/09/2014

לכל מועדוני הסיוף

שלום רב

עונת 2014-15 יוצאת לדרך.


1. משרדי האיגוד יהיו פתוחים פעמיים בשבוע בהדר יוסף רח' שטרית 10 לצורך הגעה יש לתאם פגישה. ימי העבודה במשרד ג' ה' בין השעות 10:00- 16:00

2. אתר האיגוד יהיה מעודכן יותר ועיתים תדירות ורוב המידע יגיע באמצעות האתר. יחסך הטיעון לא קיבלתי במייל. המודל של ההתאחדות העולמית יוטמע באתר.

3. כתובת מייל חדשה לשימוש האיגוד israel.fencing.association@gmail.com וספריית הקבצים תועלה לענן.

4. לעצלנים המשיבים למיילים בנושא מסוים ועונים בנושא אחר או צבר של נושאים רבים. הכותב מבין מה הוא רוצה. הקורא לא מבין. נושא אחד בלבד להודעה. תוכן קצר ללא שורות רווח. עידן התכתובת המשרדים של מכתבים מעוצבים עבר. יש היום סמרטפונים קטנים. בחלוף שורת רווח חושבים שההודעה הסתיימה והיא לא נקראת ואינה מטופלת. אין להטריד את האיגוד בהתכתבויות רבות משתתפים בנושאים שאינם לטיפולו של האיגוד.

5. כל המבקשים לקיים סבב תחרויות חדש מתבקשים לשלוח מועדים מבוקשים בפורמט מלא של הזמנה לתחרות בה: מועד, מקום, שיטה, גיל, מין, סגנון, עלויות. התניות נוספות. אבקש להזכיר את התניות מנהל הספורט להכרה בתחרויות ולפני קביעת מועדים יש לקיים שיח עם המועדונים להשתתפויות צולבות. עד 15/9/14 למסור את רשימת התחרויות סגנון מין גיל לתחרויות עד אפריל 2015.

6. השתלמות שופטים ביום שישי 12/09/14 בשעה 10:00 במכון וינגייט.

ראו הזמנה למטה

7. חובות לפעילים מועדונים. אנו תקווה כי הנושא מאחורינו. הנני מצר על מועדונים ואגודות שאינם מכבדים פניותינו ומתעוררים חודשים לאחר פניותינו החוזרות ונשנות.

8. מחנה אימון של היחידה לטיפוח ספורטאים צעירים מצטיינים יתקיים במכון וינגייט ב 12-14/10/14 ובמקביל השתלמות שיפוט מעשית באותו מקום הזמנות מפורטות תצאנה.

בכבוד רב

שרלי אופלגר.

ס.יו"ר מ"מ מנכ"ל