ארכיון‏ > ‏

הודעות דחופותלאחר מדליית הארד של ניקול טל ממכבי מעלות דקר נשים
ההעפלה לבית הגמר של יובל פרוייליך  מהפועל כפר סבא ומקום  6  בסיום
הייתה זו נבחרת הדקר גברים אשר הייתה קרובה למדליה אולם סיימו מקום רביעי מתוך 35 נבחרות.
הנבחרת בהרכב יובל פרוייליך הפועל  כפר סבא. אלכסנדר בוגדנוב ממכבי מעלות. מקס פוזדניאקוב ואריק ויניצקי שניהם מהפועל אשקלון.
בהדרכת המאמן האולימפי אוהד בלווה היו יותר קרובים למדליות הכסף זהב מאשר לארד לאחר הפסד בקרב צמוד לספרד כדי לעלות לקרב על הזהב.
בקרב מול קוריאה על המקום השלישי נראתה נחיתות ישראלית ברורה מה שלא היה כן מול הספרדים
35 מדינות החלו את התחרות ישראל קיבלה פטור מהסיבוב הראשון ועלתה אוטומטית לשלב הבא. שם גברה על גרמניה 34:45. בסיבוב השלישי גברה על צרפת 34:38. בסיבוב הרביעי שהנו גם הסיבוב הראשון בבית גמר גברו על פולין 33:45 והעפילו לסיבוב החמישי אשר מול ספרד. לאחר קרב צמוד הספרדים נצחו 43:45.
בקרב על הארד מול קוריאה, הנבחרת הציגה נחיתות לכל אורך הקרב והפסידה בסיום 27:36.ניקול טל ממכבי מעלות הוסיפה הישג ענק נוסף בסדרת הישגים מבית היוצר של מכבי מעלות.
מדלית ארד באליפות העולם לנוער הנערכת בפלובדיב בולגריה כעת  מצטרפת למדלית הזהב של חברתה אלונה קומרוב אלופת העולם לקדטיות בעונה החולפת ומדליית הזהב של דנה סטרלניקוב מלפני שנתיים.
ניקול פתחה מהוססת בתחרות בה נטלו חלק 128 סייפות. בסיבוב הראשון צברה 3 נצחונות ושני הפסדים. העפילה לשלב המפסיד יוצא בו גברה על חברתה לאגודה רחל קנבסיקי 6:15. בסיבוב השלישי גברה על קנדית 7:15. ברביעי נצחה לבנונית 7:15. בחמישי על אמריקאית 9:15. בשישי שזה כבר הסיבוב הראשון בבית הגמר על פולניה 13:15. בקרב על המדליות הקרב מול ההונגריה הסתיים בשיויון 13. בהארכה הפסידה וסיימה כאמור שלישית.
ניקול יצאה לאליפות בכספה הפרטי לאחר שאיגוד הסיוף הגיע לקריסה פיננסית בעקבות צמצום תקציבו בכשני שליש על ידי המועצה להסדר הימורים בספורט. גם פרוייקט הנשים של אתנה נסגר בעקבות פרישתן של שתי חברותיה אלופות העולם. תחרות זו מסיימת למעשה את תחרויות הנוער של ניקול אשר תשתחרר בקרוב ותתחיל ללמוד בתל אביב.

בתחרות הגברים כמעט מדליה לאלוף אירופה הטרי יובל פרויליך מהפועל כפר סבא. בתחרות הגברים הגיעו 175 סייפים. בסיבוב הראשון ניצח 4 והפסיד 1. בסיבוב השני קיבל פתור. לסיבוב השלישי קיבל סייף מוונצואלה עליו גבר 9:13. ברביעי ניצח ספרדי 7:15. בחמישי גבר על דרום אפריקאי 3:15. בשישי על שוויצרי 9:15 והעפיל לבית הגמר. שם הפסיד לסייף קוריאני על חודה של נקודה 15:14. בסיום דורג 6.
יובל היה היחיד שיצא במימון מאחר ונמנה על הסגל האולימפי של היחידה לספורט הישגי.Comments